SPA & SAĞLIK

SPA & SAĞLIK

Türk Hamamı, VIP Masaj Odası ve 3 ayrı Masaj Odası , Saunası, buhar odası ve yüzme havuzu ile birlikte 420 m2 alana kurulmuş olan Onni Hamam&Spa; misafirlerine kendilerini şımartmak için ayıracakları en keyifli dakikaları sunuyor.
Rezervasyonlarınız için,

Tel : 0212 311 00 38
Mail : spa@lazzonihotel.com

 

Masajlar

 

İsveç Masajı (60 dk.)

Orta ve derin baskı tekniklerinin kullanıldığı, tüm vücuda uygulanan bir terapidir. Kan dolaşımını hızlandırır, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir.

Refleksoloji (60 dk.)

Refleksoloji, rahatlama ve iyi hissetme tedavisidir. Profesyonel terapistimiz size normal bir ayak masajından çok daha fazlasını sağlayarak, vücudunuza doğal iyileştirici bir terapi uygular. Refleksoloji ile birlikte fiziksel ve ruhsal şikayetlerinize çözüm bularak kendinizi zinde hissedeceksiniz.

Aroma Terapi (60 dk.)

Aroma terapi masajı, saf ve doğal yağ karışımlarımız ile rahatlamanız, stresten arınmanız ve ruhsal yenilenmeniz için yavaş ve nazik bir şekilde uygulanıyor. Son derece dinlendirici ve keyif veren bu deneyimin tadını çıkarın.

Spor Masajı (60 dk.)

Spor masajı özellikle; kas yorgunluğu olanlar, kronik ağrı çekenler ve spor tutkunları için öneriliyor. Terapistlerimiz dolaşımı arttırmak, kas gerilimini dindirmek ve sınırlı hareketi yeniden yapılandırmak için çeşitli teknikler kullanıyorlar.

Miyoterapi (60 dk.)

Kas ve tendon bağlantı noktalarına odaklı derin baskı tekniğiyle yapılan ağrı giderici bir terapidir. Tekrar eden kürler şeklinde alındığı zaman kronik ağrıların ortadan kaldırılmasında etkin rol oynar.

Anti-Stres Masajı (60 dk.)

Yavaş ve ritmik dokunuşlarla yapılan bir terapidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Özellikle strese karşı beden, beyin ve zihin için bir gevşeme ve rahatlama deneyimidir.

Sırt Masajı (30 dk.)

Sırt masajımız, mini bir tedavi olarak özellikle sırt, boyun, omuz bölgelerine odaklanılarak uygulanıyor. Eğer misafirlerin masaja ayıracak zamanları az ve stres oranları çok ise bu tedaviyi denemelerini öneriyoruz

Baş Masajı (30 dk.)

Gözlerinizi kapatın ve geleneksel Hint deneyimine dayanan bu huzur dolu zamanın içine girin. Saçınızı ve saç derinizi besleyen ılık yağ uygulanıyor ve rahatlatan baş masajı ile devam ediliyor. Parmakların hafif ve nazik baskısı ile uygulanan yüz masaj sizde sonsuz memnuniyet duygusu uyandıracak!

İmza Koleksiyonu

Bali Masajı (60 dk./90 dk.)

Baskı ve esnetme tekniklerinden oluşan ve özel aroma terapi yağlarıyla da uygulanan Bali masajı vücuttaki kan, oksijen ve enerji akışını düzenlediği gibi rahatlatma ve iyileştirme özelliğine sahiptir. Migren, kas ağrısı, uyku düzensizliği, stres ve depresyona olduğu gibi alerji ve astım gibi nefes problemlerine karşı vücudu desteklemektedir.

Lomi Lomi Masajı (90 dk.)

Alt kol ile yapılan uzun ve akıcı masaj hareketleri ve dirsek yardımıyla eklemlerin gevşemesini sağlayarak derin bir rahatlama hissi uyandırır. Sevgi dolu, insanı sarmalayan bu ritmik dokunuşlar, hoş kokulu ılık vücut yağları ve müzik eşliğinde kendinizi emin ellerde hissettirir ve her yönden rahatlamanızı sağlar.

Sıcak Taş Masajı (90 dk.)

Isıtılmış volkanik taşlar kullanılarak, ısının bedenin derinlerine nüfus etmesini ve volkanik taşların etkisi ile çakralarımızdaki negatif enerjinin pozitife dönüşmesini sağlayan bir terapidir

Hamam Ritüelleri

Türk Hamamı Deneyimi (30 dk./60 dk.)

Cildinizin temizlenmesini sağlayan bu Osmanlı geleneğine siz de katılın. Kese uygulaması ile ölü derilerin temizliği sağlanıyor ve cildiniz yeniden nefes almaya başlıyor. Bu da vücudunuzdaki dolaşımın iyileşmesini sağlıyor. Bundan sonra da başınızdan ayağınıza kadar hoş kokulu bir sabun köpüğü bulutu eşliğinde sabun masajı başlıyor.

Ekspres Hamam (20 dk.)

Özel sabun masajıyla vücut temizliği yapılmaktadır.

ONNI Özel

ONNI You Masaj (60 dk.)

Yalnızca ikiniz – çiftler için özel hazırlanan vip odamızda, spa deneyimini yaşayın ve keyfini çıkarın.

Jakuzi İle Rahatlama (30 dk.)
HarmOnni

Türk Hamamı Deneyimi(30.dk.)
İsveç Masajı (60.dk.)

Onni Düşler

İki Kişilik Masaj Hizmeti (60.dk.)
Lavanta Köpüklü Jakuzi Keyfi (30.dk.)
Sauna