Rezervasyon
%
Çıkmak istediğinizden emin misiniz?
%10 indirimli rezervasyon yapma şansınızı kaçırmak üzeresiniz.

%10 indirimli rezervasyon oluşturmak için lütfen tıklayınız.

Size Özel %10 İndirim

Websitemizi ziyaretinize özel gerçekleştireceğiniz rezervasyonda %10 indirim.

Fırsatı Kaçırma!
k

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec eleifend molestie fermentum.

new york

156-677-124-442-2887

iver@select-themes.com

184 Main Street Victoria 8007

FOLLOW US

Image Alt

Hikayemiz

Genel Müdür

Gürhan Sayar

Evimiz olarak gördüğümüz Lazzoni Hotel, hizmet ve tasarım sektöründeki uzmanlığımız ile tasarlanarak inşa edilmiştir. Avrupa yakasının tarihi dokularından biri olan Haliç’in kıyısında, denize nazır konumlandırılmış Lazzoni Hotel, şehrin tarihi dokusuna, iş merkezlerine, alışveriş ve eğlence komplekslerine yakınlığı ile iş ziyaretleri, toplantılar ve şehri keşfetmek isteyenler için benzersiz bir konumdadır. Lazzoni Ailesi olarak, konforlu deluxe odalarımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla, çalışandan ziyade ev sahibi bakış açısını benimsemiş takım arkadaşlarımın konukseverliğiyle, iş ve tatil amaçlı konaklayan tüm misafirlerimizi eşsiz bir deneyim için evimize davet ediyoruz…

149371

Oda / Geceleme

313619

Misafir

8

Ödül

266

Etkinlik

Girişten itibaren sizi güleryüzle karşılayan bir ekip. Modern bir lobi, kahvaltı çeşitli, oda güzel ve temiz, personel harika, tekrar geleceğim. Teşekkürler Lazzoni.

Gerçekten iyi ki dedirten cinsten bir konaklama yaşadım, daha doğrusu yaşattılar. Çok şık ve birçok imkanı sunan bir otel.

Oteldeki bir toplantıya katıldık. Girişten itibaren çalışan bütün arkadaşlara, toplantı tarafında çalışan arkadaşlara teşekkürler. Çok keyifli zaman geçirdik. Personel çok ilgili, güler yüzlü ve yardımsever.